Paleta Barev - to je místo, které by mělo sloužit jako generátor inspirace pro Vaše projekty. 

Každá z barevných palet je výsledkem osobní tvůrčí práce za použití volně dostupných a volně šiřitelných fotografií. Vzorník barev na jednotlivé paletě vychází z přiřazené fotografie. Web vznikl jako odraz fascinace barvami a zejména jejich kombinací a využitím v interierovém designu. 

Tyto stránky mají za úkol sloužit jako zdroj inspirace jak pro veřejnost tak pro bytové designery.

Každá z palet je označena číselně.  Vzorník je  smíchán s využitím Adobe Illustrator a Adobe Photoshop a dodatečně vyladěn, aby se co nejvíce zamezilo barevnému posunu způsobeného softwarem.

Jak jednotlivou paletu využít a jak ji získat? Nabízíme Vám možnost vytvořit dle Vašich potřeb originální vzorník barevních kombinací z palet, které si na našem webu vyberete. Ke každé paletě pak získáte číselné označení všech pěti vybraných odstínů ve formátu RGB, HEX a HSB. Navíc ke všem odstínům nabídneme finální produkt přímo od výrobce barev. O bližší informace si neváhejte napsat.

Pokud Vás náš projekt zaujal a pokud se cítíte být osloveni naší prací, můžete nás podpořit v našem počínání jako donátor. 

Za Váš projev ocenění našeho snažení předem velmi děkujeme.

Přejete si paletu v elektronické podobě?

Přejete si dostat Vámi vybranou paletu emailem? Není nic jednoduššího. Vyberte si požadovaný motiv a zašlete nám jeho kód.

 Do 24hodin obdržíte na váš email zvolenou paletu v podobě, v jaké ji vidíte níže, včetně RGB, HEX a HSB kódu, spolu s označením barvy. Kód barvy uvedený na lícové straně odpovídá kódu barev DULUX.  Námi zaslaná paleta bude v tiskové kvalitě.

Cena jedné palety činí 20,- CZK  

Částku můžete uhradit po kliknutí na PayPal Donate. Děkujeme

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.