TRENDY 2017

Rok 2017 se ponese v zemitých tónech a pastelové barvy budou nahrazeny sytějšími. Prim budou hrát přírodní materiály a rukodělná výroba. 

ZELENÁ - zelenou barvu bývá velmi složité v interiéru použít tak, aby nebyla příliš křiklavá a nepřínášela tak místo relaxačních nálad spíše nežádaný rozruch. Zemitý odstín zelené je klidný, dostatečně teplý a především trendy pro rok 2017. Kombinovat lze skvěle s béžovou.

MINERAL GREY - síla, tradice a žhavý kandidát do pracovny, kde minerální a hutná šedá barva vytvoří kreativní prostor tlumící ostré paprsky proudící z okna. Mineral Grey se kolem barevných trendů motá již nějaký ten pátek, ale teprve až teď se skutečně hlásí o slovo. 

DUSKY BLUE - tento odstín modré je důkazem toho, že i tmavé odstíny v bydlení umí být útulné a jsou na míle vzdáleny ponuřé atmosféře. Naopak odstín Dusky Blue přináší eleganci, pocit útulnosti i soukromí. Minimálně na strop v ložnici během roku 2017 určitě vyzkoušet!  

ŽLUTÁ BARVA - teplo slunce a velmi výrazná žlutá barva? Pozitivní vliv na náladu garantován, nebojte se žluté v zářivých odstínech i na místech, kam dříve nepatřila. Použití na podlaze je velmi originální, dekorace a bytové doplňky září na dálku.  

PASTELOVĚ RŮŽOVÁ - není pouze pro princezny, ale také pro vaše dekorace a bytové doplňky. Odstín je sice velmi ženský a holčičí, ale jeho použití v rámci celého bydlení rozhodně není zakázáno. Tvoří skvělý kontrast s moderními materiály.